AROMA STUDIO Stanislava Jančová (kosmetika)

masáže a kosmetické služby jenom pro Vás

Masáže a aromaterapie

 • 1) AROMA MASÁŽ

  Blahodárné účinky masáže vonnými oleji jsou známé již tisíce let a v dneąní době je znovu objevujeme. Při aromamasáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, kdy organismus dostává novou příležitost k regeneraci a fyzické i duąevní pochody se harmonizují. Stává se z nás nový člověk, který se dokáže lépe vyrovnat se stresem i s dávno zapomenutelnými bolestmi.

  Aromaterapetická masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a pomáhá léčit jiná. Díky bioaktivitě éterických olejů může uvolňovat nebo posilovat tělo i mysl. Vysoce účinné éterické oleje pronikají během masáže pokožkou do těla a zárověň se inhalují. Působí prostřednictvím čichových nervů na limbický systém v mozku - jednu z nejzákladnějších oblastí vědomí. Přestože jsou éterické oleje nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, a tak uvolnit mysl a pozvednout ducha.

 • 2) HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

  Patří svými relaxačními a terapeutickými účinky mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, obnovuje pohyblivost kloubů a v neposlední řadě napomáhá očistě organismu.

  Masáž LOMI LOMI vychází z jemných a plynulých technik pocházejícíh z havajských ostrovů, využívá hmatů předloktím.

 • 3) MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

  Je jedna z nejpříjemnějších a nejhlubších relaxačních metod oblíbená díky své technice a působení tepla lávových kamenů. Kameny se nahřívají v teplé vodní lázni, přikládájí se na tělo a postupně se jimi masíruje a prohřívá celé tělo. Teplo způsobuje uvolnění i hodně ztuhlých svalů a tím docháží k hluboké relaxaci.

 • 4) BAŇKOVÁNÍ

  Spočívá k přikládání speciálních baněk naplněných vzduchem na bolestivá místa a akupresurní body celého těla. Působením podtlaku se baňkou vsaje část kůže, která se silně prokrví a tím dochází k podráždění tkáně, nervových zakončení a je aktivován lymfatický systém. Následkem toho dochází k uvolnění svalového napětí a energetických drah v těle.

 • 5) REFLEXNÍ TERAPIE

  Cílem reflexní terapie je podporovat rovnováhu celého těla. Pomocí "RT" můžeme regulovat stres, navozovat fyzické i psychické uvolnění, zlepšovat krevní oběh, posilovat nervovou soustavu, revitalizovat energii a harmonizovat celý organismus. Toho dosáhneme pomocí masáže reflexních plošek nohou. Masírováním těchto plošek je vyvolána reakce v jednotlivých orgánech, které jsou těmito ploškami spojeny energetickými drahami. Reflexní terapie je významná při řešení již vzniklého zdravotního problému, ale velmi dobře působí i jako prevence.

 • 6) LYMFATICKÁ DRENÁŽ

  Lymfatické cévy tvoří významnou součást imunitního systému. Průchodu lymfy je dosahováno stahy mízovodů, tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Nedostatek pohybu, jednostranná zátěž, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek (toxinů) v těle. Manuální lymfatická drenáž stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchodnost lymfy v kritických místech a zrychluje odvádění škodlivých látek z organismu.

  • Indikace pro lymfatickou drenáž
  •      1) oslabení imunitního systému
        2) pocit únavy
        3) těžké nohy - otoky
        4) celulitida - tukové polštářky

"FILOZOFIÍ AROMASTUDIA JE POSKYTOVAT SVÝM KLIENTŮM V KLIDNÉM
A PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ MASÁŹNÍ A KOSMETICKÉ SLUŹBY
NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI."

Stanislava Jančová

© 2011 Aroma-studio.cz | posunout stránku nahoru | vytvořil provas.cz